Masz pytania?
Zadzwoń do nas:

(41) 345 04 05

Opłata za połączenie
zgodnie z taryfą operatora

Informacje o naszym sklepie

edom24h.pl_1 W ofercie handlowej firmy PLOMAR Sp. z o.o. znajduje się szeroki wachlarz wysokiej jakości materiałów budowlanych w przystępnych dla każdego cenach. Specjalizujemy się w barwieniu cienkowarstwowych wypraw tynkarskich i farb. Korzystamy z dostaw znanych i szanowanych marek budowlanych takich jak : BOLIX, ATLAS, SOPRO, CERESIT, MAPEI, KNAUF, SWISSPOR, ISOVER, KABE, NORGIPS, CEKOL, MASTER, DOLINA NIDY, FRANSPOL, BLUE DOLPHIN, METPOL, MASTERPLAST, INSTAR, KLEIB i innych. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Służymy profesjonalnym doradztwem.

Stworzona przez nas platforma internetowa edom24h.pl ma na celu umożliwienie Państwu dostęp do szerokiego asortymentu materiałów budowlanych z naciskiem na dynamicznie rozwijający się segment chemii budowlanej, która przez ostatnie 20 lat zmieniła oblicze budownictwa, począwszy od zwykłego murowania i na skomplikowanych konstrukcjach kończąc. Dysponujemy w naszej ofercie trudno dostępnymi na rynku produktami tak renomowanych producentów jak np. Sopro. Nasze wieloletnie doświadczenie nabyte na licznych budowach pragniemy przełożyć na grunt zwykłego "Kowalskiego", który w mnogości oferowanych przez rynek produktów gubi się i zwleka z podjęciem decyzji. Każdemu zależy, aby jego dom stanowił trwały fundament życia, dawał poczucie bezpieczeństwa i był powodem do dumy. Oddajemy do Państwa dyspozycji życzliwy i profesjonalny zespół handlowców, służący pomocą i doradztwem.

Oferowane przez nas produkty pochodzą z krajowej legalnej sieci produkcyjnej i dystrybucyjnej. Posiadają pełną gwarancję jakościową. Spełniają wysokie normy krajowe i europejskie.

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !