Masz pytania?
Zadzwoń do nas:

(41) 345 04 05

Opłata za połączenie
zgodnie z taryfą operatora

DOSTAWA PŁATNA

Koszty dostawy w większości przypadków zostaną wyliczone automatycznie dla każdego zamówienia. Podstawą ich obliczenia są parametry wagowo-objętościowe zgodne z ogólnymi warunkami dostaw, którymi posługują się firmy kurierskie na terenie całego kraju. Przy finalizacji zamówienia system wygeneruje listę dostępnych kurierów lub sposobów odbioru towaru. Ich wybór będzie decydował o kosztach dostawy.

Z uwagi na dużą różnorodność i mnogość oferowanych przez nas towarów może zdarzyć się, że platforma nie będzie w stanie w sposób automatyczny wycenić kosztów dostawy. W takim przypadku prosimy o zaznaczenie opcji "Kurier. Wycena indywidualna". Po zaznaczeniu wspomnianej opcji otrzymacie Państwo drogą mailową informację potwierdzajacą zamówienie ze sposobem płatności : wycena kosztów dostawy i widniejącą w rubryce wysyłka symboliczną kwotą 1 zł. Oznacza to przystąpienie obsługi sklepu do wyceny kosztów wysyłki, która w możliwie najkrótszym czasie  skontaktuje się z Państwem i przedstawi realny koszt dostawy do akceptacji. Osobisty Państwa kontakt w tej sprawie z obsługą sklepu możliwy jest pod numerem telefonu 41 345 04 05 lub poprzez pocztę elektroniczną pod adresem sklep@edom24h.pl.

Podstawą rozpoczęcia realizacji zamówienia jest zaakceptowanie przez Państwa kosztu dostawy. Celem naszym jest takie skompletowanie zamówienia, aby koszty te były jak najmniejsze. Prorytetem jest również jak najszybszy czas dostawy, który zwykle nie przekracza 5 dni roboczych. Każde dni wolne od pracy czy święta wydłużją ten czas liczony w dniach roboczych. Usługi kurierskie świadczy nam DHL i InPost- Nowoczesna Poczta.

DHL: cena standardowej paczki do 30 kg wynosi 18,00 pln przy przedpłacie i 23,00 pln za pobraniem.
InPost: cena standardowej paczki do 25 kg wynosi 12,00 pln przy przedpłacie i 17,00 pln z wyborem opcji pobrania.

Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych, służący do odbierania paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jeżeli posiadasz już konto w InPost paczka dotrze do paczkomatu domyślnie wybranego przez Ciebie. Jeżeli nie, obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia najbardziej dogodnego dla Ciebie paczkomatu.
Osoba robiąca zakupy przez Internet – po zamówieniu przesyłki do Paczkomatu InPost - otrzyma SMS i e-mail z kodem odbioru. Aby odebrać przesyłkę wystarczy wpisać na panelu Paczkomatu InPost numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod odbioru, a skrytka z oczekiwaną przesyłką otworzy się.
W ciągu 1 dnia roboczego od momentu nadania paczki, przesyłka znajdzie się w Paczkomacie. Odbiór paczki jest możliwy o dowolnej porze dnia czy nocy. Tu znajdziesz lokalizację paczkomatów.

Jeśli Klient nie odbierze przesyłki w ciągu 3 dni, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. O adresie, pod którym paczka będzie czekać do odbioru Klient zostanie poinformowany SMS-em i e-mailem. W przypadku nieodebrania przesyłki w ciagu 14 dni od momentu doręczenia jej do Paczkomatu InPost, InPost zwróci przesyłkę Nadawcy na jego koszt, pobierając opłatę równą kwocie nadania tej przesyłki.

System InPost posiada ograniczenia wagowo-objętościowe. Maksymalna waga paczki to 25 kg (waga brutto z opakowaniem) oraz maksymalne gabaryty to 180 x 380 x 640 mm mierzone po zewnętrzych krawędziach. W przypadku przekroczenia wymienionych parametrów (dotyczy głównie przekroczenia gabarytu i odnosi się stwierdzenia tego faktu podczas pakowania), zastrzegamy sobie prawo zmiany sposobu dostawy po uzgodnieniu tego z klientem.

DOSTAWA BEZPŁATNA

Mając na uwadze spełnienie przez Państwa określonych warunków wartościowo-ilościowych (w tym objętościowych) wprowadziliśmy opcję transportu BEZPŁATNEGO ! Uwagi dotyczące bezpłatnych dostaw widnieją w opisach przy poszczególnych asortymentach. Spełnienie tych wymogów gwarantuje Państwu bezwzględnie dostawę GRATIS. Przy wyborze kuriera prosimy o zaznaczenie opcji darmowej dostawy, dostępnej przed wyborem sposobu płatności.


W przypadku wszelkich pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 41 345 04 05              w godz. 8.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku oraz 8.00 - 13.00 w sobotę.